Hakkımızda
Doğanın Arınma Sanatı: The Soap Factory ile Tanışın

The Soap Factory, doğanın saf güzelliklerini ve zanaatkârların el işçiliğini birleştirerek kişisel bakım, kozmetik ve güzellik alanlarında eşsiz ürünler sunar. Bu özel marka, zarafet ve kalitenin sembolü Rosebella Kozmetik şirketinin, Arnas ailesi bünyesinde yer alır.

Arnas ailesi, 350 yılı aşkın süredir birikmiş bilgi ve deneyimiyle, doğallığın ve lezzetin peşindeki bir çok prestijli markanın yaratıcısıdır. Arnas ailesinin zengin ve köklü mirası, Riccolivo, The Mill, Alia Sultan, Bahar, İskele ve Rosebella gibi çeşitli markalar altında üretilen kozmetik ve gıda ürünlerine ilham kaynağı oluyor. Bu ürünler, dünya genelinde 50'den fazla ülkede yoğun ilgi görüyor. Her bir ürün, Arnas ailesinin kalite ve doğallık konusundaki derin tutkusunu yansıtıyor ve bu sayede bu markalar, dünya çapında birçok müşteriyle buluşuyor.

Neden The Soap Factory?

The Soap Factory, sabun üretiminde geleneksel yöntemlere başvurur ve ürünlerinin temelini zeytinyağı ve hindistancevizi yağı gibi faydalı yağlar oluşturur. Bu yaklaşım, yüz ve vücut temizliğinde etkinlik sağlamanın yanı sıra, cildin ihtiyaç duyduğu nemi de karşılar. Her cilt tipine uygun çeşitliliğiyle, The Soap Factory'de aradığınız sabunu kolaylıkla bulabilirsiniz.

Özenli ve Dikkatli Formülasyon

The Soap Factory'nin ürünleri el yapımıdır ve doğal içeriklerle hazırlanır. Her bir ürün, insan sağlığına ve kullanım amaçlarına en uygun şekilde, dengeli oranlarda formüle edilir. Tüm ürünlerimiz, sizlere ulaşmadan önce özenle paketlenir.

Doğaya Saygılı Üretim

Ürünlerimizin üretiminde ve içeriklerinde hayvan haklarına öncelik veriyoruz ve aynı zamanda tesislerimizde çevre dostu uygulamaları benimsiyoruz. Bitkisel içeriklerle üretilen ürünlerimiz sayesinde, tesislerimizin çevresi yeşil ve temiz kalmaktadır. Böylece, üretim sürecimizin her aşamasında hem insanlar hem de çevre için iyiliği benimsemeyi doğaya bir borç olarak biliyoruz.

Teknolojinin Gelenekler ile Uyumu

Sabunlarımız, kozmetik tarihinde binlerce yıl boyunca tercih edilen eşek sütü, defne, zeytinyağı, bıttım ve gül yaprağı gibi değerli içeriklerle zenginleştirilmiştir. Üretim sürecinin her aşamasında, kaynatma gibi geleneksel yöntemlerin yanı sıra soğuk işleme teknikleri kullanılır. Bu esnada, modern teknolojinin sunduğu avantajlarla birlikte, el işçiliğinin değerini de koruyoruz.